
Прочетен: 826 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 25.05.2012 18:30
Фолк певицата отново е родината, но все още липсва на музикалната сцена
Феновете на фолк дивата Елена Паришева вече могат да спят спокойно. След слуховете, че живее като затворница в Турция и е претърпяла неуспешен опит за бягство към България фолк певицата отново е у дома.

Елена Паришева е отново в България
Приятелката на футболиста Ивелин Попов от няколко дни е в страната, но поне засега не се е появила на музикалната сцена официално. Изпълнителката, която се скри от медиите след раждането на сина си, изглежда напълно възстановена от бременността.
Близкият приятел на Елена, гримьора Бони, публикува снимка от последната им среща преди няколко дни. Той сподели пред сп. „Нов фолк“, че се е срещнал с Паришева, за да се погрижи за стайлинга й по време на личен ангажимент.
Противно на слуховете, че Турция не й понася, Елена споделила с гримьора, че сериозно се замисля да се установи там за постоянно, заедно с Ивелин. Почти цялата си бременност изпълнителката прекара в южната ни съседка, далеч от медии и папараци.
Феновете на Паришева обаче се надяват да я видят по-скоро на музикалната сцена, от която тя от доста време липса. Както изглежда обаче изпълнителката е решила тотално да изостани професията си на певица и да се посвети на семейството и сина си.
2. radostinalassa
3. panazea
4. mt46
5. kvg55
6. planinitenabulgaria
7. wonder
8. varg1
9. iw69
10. rosiela
11. leonleonovpom2
12. getmans1
13. sekirata
14. eveto
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. lamb
7. vidima
8. bojil
9. dobrota
10. donkatoneva
2. zahariada
3. panazea
4. virtu
5. penata555
6. iliaganchev
7. siainia
8. ri4ivul
9. iw69
10. hadjito
