Оказа се , че скандалите не спират да преследват Златка Блек. В американски интернет сайт се показа разгорещена снимка на Златка. Стана ясно, че „Мис Плеймейт“ поема поръчки от чужди уеб страници и предлага платени с*кс услуги.





Освен, че този факт беше разкрит, стана ясно, че Мис Блек, категорично е била и част от елитния каталог на Хамстера. Дамата е работела на повикване.
В горещия американски уеб сайт се вижда, че Златка е пуснала уточнение към фотосесията си. В него се казва, че всеки който я иска като хард модел, може да е получи и да я поръча. Бившото гадже на Багата използва интернет , за да печели огромни суми пари.
Всеизвестен факт е, че брюнетката непрекъснато се тунингова, с цел да бъде все по-елитна и да се изкачва по високоте етажи. Наскоро , Златка публикува снимка с благодарнсоти към пластичния си хирург, който боготвори. За нея операциите са ежедневие и за това не пропуска възможността за нови промени.
Как да купуваме подаръци за Коледа?
МВР ПАК НАПЪЛНИ ПАМПЕРСА
2. zahariada
3. radostinalassa
4. mt46
5. kvg55
6. panazea
7. varg1
8. wonder
9. planinitenabulgaria
10. leonleonovpom2
11. iw69
12. rosiela
13. missana
14. getmans1
2. katan
3. wonder
4. leonleonovpom2
5. mt46
6. bojil
7. ambroziia
8. vidima
9. dobrota
10. donkatoneva
