18.09.2011 21:15 - Караджата налази бившата на Коста Янев (снимки)
Автор: patriciq1111 Категория: Забавление
Прочетен: 1525 Коментари: 0 Гласове:
1

Караджата налази бившата на Коста Янев (снимки)

image Вратарят на ЦСКА Иван Караджов все по-рядко получава шанс да пази мрежата на "червените", но затова пази и то успешно 840 кубика силикон. Стражът от Кресна скочи в обятията на бившата половинка на халфа Коста Янев – Дарина.

Тунингованата сливналийка се похвали в профила си в социалната мрежа "Фейсбук", че е забърсала Караджата. Вратарят наскоро беше изоставен от дългогодишното си гадже Огняна, която беше принудена постоянно да търпи изневерите му.

Дарина приложи и снимков материал. Тя сподели с приятелите си, че е получила билети за ВИП-ложата за мача на ЦСКА с Локомотив (Пловдив), игран в понеделник и спечелен от "армейците" с 3:0. Дарина е изгледала на живо срещата, в която Караджата не взе участие. А третото полувреме се е състояло в неизвестно столично заведение в прегръдките на вратаря. Къде е било четвъртото - засега няма информация.

Вратарят на ЦСКА не е първият футболист, чиито колена омекват пред силиконите на Дарина. Тя се прочу като гадже на бившия "армеец" Коста Янев, който след раздялата им забремени друга сливналийка, с която обаче така и не стигна до брак.

840-те кубика импланти са попадали и в ръцете на друг вратар – Николай Михайлов, припомня "Всеки ден". Когато обаче се разчу, че е канил Дарина на гости в къщата си в холандския гранд Енсхеде, националният страж я заплаши да си затваря устата.