
Пробутаха на Жени Калканджиева фалшив алкохол
Шефката на модна агенция „Визаж“ си опати от фалшив алкохол по време на почивката й на българското Черноморие, пишат от „Контра“.
Една вечер мама Жени решила да разпусне на плажа с няколко коктейлчета. За нещастие (не сме учудени), алкохолът, който сервирали на Вип моделката, се оказал менте. Докато вечерта минавала в сладки приказки, Калканджиева изобщо не предполагала какво я чака на сутринта. Цели два дни моделката не могла да се оправи, тъй като организмът й се натровил с фалшивия алкохол.
Известна с избухлиявия си нрав, Калканджиева отишла да се разправя в крайбрежния бар. Клюкари разказали пред нея, че в този бар всички коктейли се правили с възможно най-евтиния алкохол. Тя се заканила, че винониците за стомашното й неразположение, ще бъдат подведени под отговорност в съда. Дали?!
Подобни новини:
Турски хотели черпели клиенти с алкохол ...
Апокалипсис сега
2. kvg55
3. varg1
4. zahariada
5. mt46
6. planinitenabulgaria
7. iw69
8. getmans1
9. tili
10. yuliya2006
11. wonder
12. apollon
13. rosiela
14. vencivaleri1951
2. wonder
3. shtaparov
4. leonleonovpom2
5. lamb
6. mt46
7. dobrota
8. vidima
9. ambroziia
10. donkatoneva
2. penata555
3. radostinalassa
4. toni1956
5. lamb
6. varg1
7. lordmdobrev
8. planinitenabulgaria
9. kvg55
10. hadjito
